14 czerwca 2026 roku odbyła się kolejna edycja Pikniku Rodzinnego organizowanego przez Warsztat Terapii Zajęciowej Bonifratrów w Prudniku. Wydarzenie po raz kolejny zgromadziło mieszkańców Prudnika i okolic, podopiecznych, rodziny oraz przyjaciół naszej wspólnoty, tworząc przestrzeń do integracji, wspólnej zabawy i budowania relacji.
Komitet ds. Szkoły Szpitalnictwa
Przewodniczący: Pan mgr Grzegorz Waberski – Warszawa
Członkowie:
- Br. mgr Albert Ch. Dorociak, OH – Kraków
- Pani mgr Jolanta Kłusek – Cieszyn
Zachęcamy do lektury pierwszego z cyklu artykułów opracowanych przez Grzegorza Waberskiego, które ukażą się drukiem w kolejnych numerach kwartalnika Bonifratrzy w służbie chorym w 2025 r. „Szkoła Szpitalnictwa na osi czasu”.













