Aktualności

IV Bieg dla Hospicjum

w dniu 02.03.2019 roku na Stadionie Olimpijskim odbył się IV Bieg dla Hospicjum organizowany wspólnie z Fundacją Hospicyjną. Piękna idea przyświecająca zawodom zgromadziła blisko 1000 uczestników na starcie. Łącznie zebrano 55 605 złotych.

Wszystkim uczestnikom oraz osobom pomagającym w organizacji serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

czytaj więcej +

Rehabilitacja w domu pacjenta w powiecie jaworskim jako nowe świadczenia medyczne Bonifraterskiego Centrum Zdrowia sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że od 15 stycznia 2019 r. Bonifraterskie Centrum Zdrowia sp. z o.o. rozpoczyna na terenie powiatu jaworskiego realizację świadczeń medycznych w ramach rehabilitacji w domu pacjenta.

czytaj więcej +

Kwesta na rzecz Hospicjum Bonifratrów im. św. Jana Bożego

1 – 3 listopada 2018r. na wrocławskich cmentarzach spotkacie naszych wolontariuszy prowadzących kwestę. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie działalności Hospicjum Bonifratrów im. św. Jana Bożego – m.in. zakup koncentratorów tlenu na potrzeby naszych pacjentów z hospicjum domowego. Po raz kolejny wypatrujcie żółtych koszulek i uśmiechniętych twarzy!

Już teraz dziękujemy za okazane serce i wsparcie.

czytaj więcej +

Nie zapominajmy o hospicjum – wywiad z bratem Sadokiem i Panią Anną Żebranowicz

Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem NIE ZAPOMINAJMY O HOSPICJUM – Anna Żebranowicz, brat Sadok Snopek © VTV

czytaj więcej +

Bonifratrzy na Dożynkach Gminnych w Krotoszycach

Dzięki uprzejmości Pani mgr Agnieszki Tabiszewskiej – kierownik Ośrodka Zdrowia w Tyńcu Legnickim uczestniczyliśmy w Dożynkach Gminnych w Krotoszycach. Brat Braulio oraz dr Dominik Krzyżanowski przeprowadzili dużo rozmów na temat sprawowanej przez nas opieki hospicyjnej

czytaj więcej +

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry