Aktualności

„Ważni – niewidziani. Zauważ, zrozum, wesprzyj”

Wrocławskie Hospicjum Bonifratrów bierze udział w XVI Kampanii społecznej Fundacji Hospicyjnej Hospicjum to też życie, która wystartowała 1 października 2019r. Celem kampanii jest wsparcie rodzin osób starszych, niedołężnych, nieuleczalnie chorych i niepełnosprawnych, którymi opiekują się hospicja, ale również tych, którzy na taką opiekę nie mogą liczyć.

czytaj więcej +

Koncert, koncert, koncert…

Wszystkich koneserów muzyki i sympatyków Hospicjum Bonifratrów zapraszamy 13 października 2019r. o godz. 18:00 do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej przy ul. Traugutta 57/59 we Wrocławiu na Koncert „Głosy dla hospicjum”.

czytaj więcej +

Opiekun rodzinny nie musi być sam – ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

Program wsparcia opiekunów rodzinnych osób zależnych w domach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach szkoleniowych dla opiekunów rodzinnych opiekujących się swoimi bliskimi w domach. Celem szkolenia jest wsparcie emocjonalne, psychologiczne oraz merytoryczne dostarczające wiedzy o podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych.

Warsztaty prowadzone będą przez pielęgniarkę, fizjoterapeutkę, psychologa i pracownika socjalnego – kadrę Hospicjum Stacjonarnego św. Jana Bożego posiadającą bogate doświadczenie w sprawowaniu opieki nad pacjentem hospicyjnym.

czytaj więcej +

Dzienny Oddział Rehabilitacji Ogólnorozwojowej – uroczyste otwarcie

W dniu 5 lipca 2019r o godz. 11.00 w nowo wyremontowanym skrzydle konwentu Bonifratrów w Ząbkowicach Śląskich odbyło się uroczyste otwarcie nowej lokalizacji Dziennego Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej. Uroczystość rozpoczął Prowincjał – brat Łukasz Dmowski, OH wraz z Panią Prezes Wiolettą Niemiec, którzy w krótkich słowach podziękowali wszystkim zaangażowanym w remont pomieszczeń i pracę włożoną w przygotowanie Ośrodka.

czytaj więcej +

Dzienny Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej – zmiana siedziby

Uprzejmie informujemy, że  Dzienny Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej  zmienia lokalizację  z adresu Stoszowice 107 na ul. 1-go Maja 9, 57 – 200 Ząbkowice Śląskie.

czytaj więcej +

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry