Aktualności

zapytania dot. postępowania na zakup stołu operacyjnego – odpowiedzi

Szczegóły:

Odpowiedź 1

Odpowiedź 2

Odpowiedź 3

 

czytaj więcej +

Zaproszenie do składania ofert: zakup i dostawa stołu operacyjnego

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie stołu operacyjnego dla Bloku Porodowego z Salą Cięć Cesarskich Szpitala Zakonu Bonifratrów w Katowicach sp. z o.o.

Szczegółowe zapytanie: TUTAJ

czytaj więcej +

Wynik postępowania o udzielenie zamówienia na zakup i dostarczenie stołu operacyjnego

Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach sp. z o.o. unieważnia postępowanie  o udzielenie zamówienia na zakup i dostarczenie stołu operacyjnego dla potrzeb Bloku Porodowego z Salą Cięć Cesarskich.

Szczegóły: TUTAJ

czytaj więcej +

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

Z okazji Międzynarodowego Dnia  Pielęgniarki i Pielęgniarza i Międzynarodowego Dnia Położnej i Położnego pragniemy złożyć całemu personelowi pielęgniarskiemu i położniczemu naszego Szpitala najszczersze wyrazy szacunku oraz uznania za szlachetne postawy moralne i poświęcenie na rzecz drugiego człowieka. Niech towarzysząca Wam pogoda ducha i uśmiech rozświetlają wszystkich potrzebujących pomocy.

Dziękujemy wszystkim pielęgniarkom i położnym za wzorową pracę, zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków oraz za profesjonalną i troskliwą opiekę nad każdym pacjentem naszego Szpitala.

Przeor Konwentu oraz Zarząd Szpitala Zakonu Bonifratrów w Katowicach.

czytaj więcej +

PROGRAM OPIEKI KOORDYNOWANEJ NAD KOBIETĄ W CIĄŻY (KOC)

Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przyszłych mam podpisał  umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na realizację świadczeń opieki nad ciężarną i noworodkiem w programie KOC.

czytaj więcej +

Znajdziesz nas taże tutaj:

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry