Aktualności

Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach po raz drugi z akredytacją CMJ

Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach drugi raz z rzędu, po długim i wymagającym oraz  niezwykle wnikliwym procesie kontrolnym uzyskał certyfikat akredytacyjny Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ). Akredytacja wydawana przez Ministra Zdrowia jest najbardziej prestiżowym certyfikatem o jaki mogą ubiegać się placówki medyczne  w Polsce.

czytaj więcej +

Ogłoszenie wyników postępowania konkursowego

Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach sp. z o.o. unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na zakup i dostarczenie stołu operacyjnego dla Bloku Porodowego z Salą Cięć Cesarskich.

czytaj więcej +

Zawieszenie działalności Oddziału Chirurgii Ogólnej

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy  o czasowym zawieszeniu działalności Oddziału Chirurgii Ogólnej

w okresie od 15.06.2018 r. do 22.07.2018 r.  Przyjęcia wznowimy dnia 23.07.2018 r. od godz.8.00.

Zarząd Szpitala

czytaj więcej +

Mleko mamy popieramy

Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach włączył się w obchody Ogólnopolskiego Tygodnia  Promocji Karmienia Piersią. Inicjatorem Akcji jest Ministerstwo Zdrowia.

W ramach trwającego w dniach od 26.05 do 01.06 Ogólnopolskiego Tygodnia Karmienia Piersią pacjentki Szpitala, otrzymają dziecięce body z napisem promującym karmienie piersią. Do ubrań jest dołączona metka, która zawiera zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące naturalnego karmienia.

czytaj więcej +

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

Z okazji Międzynarodowego Dnia  Pielęgniarki i Pielęgniarza i Międzynarodowego Dnia Położnej i Położnego pragniemy złożyć całemu personelowi pielęgniarskiemu i położniczemu naszego Szpitala najszczersze wyrazy szacunku oraz uznania za szlachetne postawy moralne i poświęcenie na rzecz drugiego człowieka. Niech towarzysząca Wam pogoda ducha i uśmiech rozświetlają wszystkich potrzebujących pomocy.

Dziękujemy wszystkim pielęgniarkom i położnym za wzorową pracę, zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków oraz za profesjonalną i troskliwą opiekę nad każdym pacjentem naszego Szpitala.

Przeor Konwentu oraz Zarząd Szpitala Zakonu Bonifratrów w Katowicach.

czytaj więcej +

Znajdziesz nas taże tutaj:

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry