Hospicjum Bonifratrów im. św. Jana Bożego

Hospicjum Bonifratrów im. św. Jana Bożego

Aktualności

„Jesteśmy… na chwilę” wystawa fotografii z życia wrocławskiego Hospicjum Bonifratrów

Nasza wystawa fotografii z życia wrocławskiego Hospicjum Bonifratrów autorstwa Patrycji Dzwonkowskiej „Jesteśmy… na chwilę” odwiedza kolejne miejsca. Od 11.02.2020 r. zatrzymaliśmy się na chwilę we wrocławskim kinie Nowe Horyzonty – największym w Polsce multipleksie, zarządzanym przez organizację non-profit, prezentującym kino artystyczne i promującym rozwój kultury.

Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej +

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy w dniach 26.11-02.12.2019r. na jarmark bożonarodzeniowy na wrocławskim rynku. Wśród wystawców będzie nasze hospicjum bonifraterskie.

czytaj więcej +

Rodzinny piknik dla pracowników

Wspólnie, rodzinnie, świętowaliśmy Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. W pięknych okolicznościach przyrody, przy pysznym jedzeniu, akompaniamencie muzyki i cudnej pogodzie mieliśmy okazję spotkać się z pracownikami na co dzień pracującymi w terenie, poznać się i wymienić doświadczenia. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych.

czytaj więcej +

IV Bieg dla Hospicjum

W dniu 02.03.2019 roku na Stadionie Olimpijskim odbył się IV Bieg dla Hospicjum organizowany wspólnie z Fundacją Hospicyjną. Piękna idea przyświecająca zawodom zgromadziła blisko 1000 uczestników na starcie. Łącznie zebrano 55 605 złotych.
Wszystkim uczestnikom oraz osobom pomagającym w organizacji serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

czytaj więcej +

Nie zapominajmy o hospicjum – wywiad z bratem Sadokiem i Panią Anną Żebranowicz

Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem NIE ZAPOMINAJMY O HOSPICJUM – Anna Żebranowicz, brat Sadok Snopek © VTV

czytaj więcej +

Kwesta na rzecz Hospicjum Bonifratrów im. św. Jana Bożego

1 – 3 listopada 2018r. na wrocławskich cmentarzach spotkacie naszych wolontariuszy prowadzących kwestę. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie działalności Hospicjum Bonifratrów im. św. Jana Bożego – m.in. zakup koncentratorów tlenu na potrzeby naszych pacjentów z hospicjum domowego. Po raz kolejny wypatrujcie żółtych koszulek i uśmiechniętych twarzy!

Już teraz dziękujemy za okazane serce i wsparcie.

czytaj więcej +

Copyright 2015 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry