Aktualności

Praktyczny kurs leczenia przepukliny pachwinowej metodą TEP

Wykształcona kadra medyczna, która stale podnosi swoje kwalifikacje to wizytówka naszego Szpitala. W dniach 25-28 kwietnia 2019 r. gościliśmy w Szpitalu dr Michała Chudego ze Szpitala w Ayrshire w Szkocji.

czytaj więcej +

Majowe Święto Pielęgniarek

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego!”

Papież Franciszek

 

czytaj więcej +

Specjalista reumatologii w SGL

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów rozszerzamy zakres świadczonych usług o kolejną specjalizacje. Lek. Magdalena Sobczak specjalista chorób wewnętrznych i reumatologii przyjmuje w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich , środy godz. 10:00 – 12:00, istnieje również możliwość uzgodnienia innego terminu.

czytaj więcej +

Informacja dla Pacjentów

Drodzy Pacjenci,

uprzejmie informujemy, że 1-5.05.2019 r. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie, w których udzielane są świadczenia odpłatne będą nieczynne.

Informujemy również, iż rejestracja telefoniczna i osobista w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich 2 maja będzie czynna.

czytaj więcej +

Praktyczne warsztaty w zakresie przepuklin jamy brzusznej

W czwartek 11.04.2019 r., podobnie jak w latach poprzednich Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej zorganizował wspólnie z wydawnictwem Medycyna Praktyczna szkolenie z zakresu laparoskopowego leczenia przepuklin jamy brzusznej.

czytaj więcej +

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry

Pin It on Pinterest