Aktualności

Innowacyjne zabiegi w leczeniu ortopedycznym

Szpital Zakonu Bonifratrów zapewnia leczenie zabiegowe oraz operacyjne z wykorzystaniem sprawdzonych i nowoczesnych metod. Pacjent w ofercie placówki zajdzie iniekcje dostawową  firmy ZIMMER BIOMET stosowaną w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego z użyciem nSTRIDE – zestawu do przygotowania roztworu białek autologicznych.

czytaj więcej +

Nowość! Fizjoterapia w Zespole Stopy Cukrzycowej

Specjalistyczny Gabinet Fizjoterapeutyczny poszerzył swoja ofertę o konsultacje w Zespole Stopy Cukrzycowej.
Fizjoterapia stopy cukrzycowej
skupia się na przywróceniu pełnych zakresów ruchu oraz poprawie lokomocji.

czytaj więcej +

To był wspaniały weekend!

Za nami czwarta edycja Dni Samarytańskich, które odbyły się w ostatni weekend. Organizatorom jak co roku przyświecała idea zawarta w słowach Św. Jana Bożego „Czyńmy dobro”. W sobotę od wczesnych godzin porannych do dyspozycji mieszkańców Krakowa byli lekarza naszego szpitala, którzy umożliwili dostęp do specjalistycznych konsultacji trudno dostępnych na co dzień.

czytaj więcej +

9-10 czerwca Dni Samarytańskie 2018

Szpital Zakonu Bonifratrów w Krakowie wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie, kolejny już raz zaprasza wszystkich mieszkańców Krakowa do skorzystania z oferty Dni Samarytańskich. Program wydarzenia składa się z części medycznej, rozrywkowo-integracyjnej i kulturalnej.

czytaj więcej +

Odszedł płk lek. Piotr Gicala

Szpital Zakonu Bonifratrów w Krakowie z wielkim smutkiem zawiadamia o śmierci płk lek. Piotra Gicali – Dyrektora ds. Medycznych i Członka Zarządu. W dniu 15 maja 2018 r. niespodziewanie odszedł do Pana w wieku 52 lat nasz przyjaciel, współpracownik, lider.

czytaj więcej +

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry

Pin It on Pinterest