Aktualności

Telemedycyna

W obliczu zagrożenia zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2 najwyższym priorytetem jest zachowanie bezpieczeństwa epidemiologicznego. W trosce o zdrowie naszych pacjentów i personelu szpitalnego wprowadziliśmy szereg działań, które mają na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się epidemii. Od 30 marca br. udostępniamy możliwość telefonicznej odpłatnej porady medycznej w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich, której celem jest ocena zdrowia pacjenta.

czytaj więcej +

Informacja dotycząca wydawania wyników badań

Szanowni Pacjenci,

Uprzejmie informujemy, iż dla bezpieczeństwa wszystkich wdrażamy nowe narzędzie do stosowania telemedycyny, które ma na celu zapobieganie zakażeniom koronawirusem SARS-CoV-2. Od dzisiaj wyniki badań zarówno laboratoryjnych jaki i diagnostycznych będą przesyłane za pomocą e-mail na podstawie podpisanego wniosku i zgodnie ze ściśle określonymi zasadami, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

czytaj więcej +

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo

Drodzy Pacjenci,

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się  koronawirusa SARS-CoV-2, Zarząd Szpitala zdecydował o uruchomieniu specjalnej bezpłatnej usługi, dedykowanej Pacjentom ze schorzeniami chirurgicznymi i onkologicznymi. Bezpieczne konsultacje za pośrednictwem korespondencji e-mail to szybki i prosty sposób uzyskania pomocy.

czytaj więcej +

Aktualizacja komunikatu w sprawie ograniczenia planowych przyjęć na oddziałach i w poradniach specjalistycznych (nie dotyczy POZ)

Z uwagi na zalecenie Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 15 marca 2020 r. dotyczące zasad udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz w trosce o bezpieczeństwo pacjentów i pracowników Szpitala, od 17 marca 2020 r. ogranicza się: przyjęcia planowe pacjentów na oddziały zabiegowe i zachowawcze, planowe świadczenia ambulatoryjne w poradniach oraz związane z nimi badania diagnostyczne.

czytaj więcej +

Zmiany pracy POZ

W ZWIĄZKU Z RYZYKIEM ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 ORAZ ZALECENIAMI MINISTERSTWA ZDROWIA I NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA W NASZEJ PORADNI OBOWIĄZUJĄ NASTĘPUJĄCE ZASADY:

czytaj więcej +

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry

Pin It on Pinterest