Aktualności

Liturgiczne wspomnienie Św. Jana Bożego

8 marca obchodzimy liturgiczne wspomnienie założyciela Zakonu Bonifratrów – Św. Jana Bożego – Patrona Chorych. Okazja ta skłania Nas do zatrzymania się na moment .. poświecenia chwili na rozważania słów św. Jana Bożego: „ Bracia czyńcie dobro!”, w których zawarł istotę dobroczynności.

czytaj więcej +

Nowy specjalista w naszych gabinetach – lek. Maciej Kowalewski

Z przyjemnością informujemy, iż w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich przyjmuje nowy specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i transplantologii klinicznej lek. Maciej Kowalewski.

czytaj więcej +

Otolaryngologia-konsultacje specjalistyczne i zabiegi

W związku z dużym zainteresowaniem pacjentów przypominamy, że nasza Poradnia Otolaryngologiczna świadczy usługi w zakresie konsultacji specjalistycznych i leczenia dorosłych oraz dzieci.

czytaj więcej +

Podaruj 1% podatku

Prosimy o wsparcie działalności Szpitala. Przekaż 1% podatku to nic nie kosztuje.

Szpital Zakonu Bonifratrów w Krakowie to 111 lat tradycji w połączeniu z nowoczesnością. Od zawsze stawiamy na rozwój, innowacyjność oraz wysoko wyspecjalizowaną kadrę medyczną.

czytaj więcej +

Co to jest kamica żółciowa?

Szybkie tempo rozwoju społeczeństwa to główna przyczyna powstawania chorób cywilizacyjnych, do których z pewnością możemy zaliczyć kamicę pęcherzyka żółciowego. Schorzenie to dotyczy już ok. 20% populacji ludzi dorosłych i jest najczęstszą chorobą jamy brzusznej.

czytaj więcej +

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry

Pin It on Pinterest