Aktualności

Wielki sukces naszego lekarza

21 października 2018 r.  kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej oraz Poradni Chirurgii Ogólnej, dr hab. n. med. Mirosław Szura podczas oficjalnej ceremonii, która odbyła się w Bostonie, został przyjęty do Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów. Jest to czwarty mieszkający w Polsce chirurg, który dostąpił tego zaszczytu, a jedyny będący przedstawicielem młodszego pokolenia.

czytaj więcej +

18 października Święto Pracowników Służby Zdrowia

Liturgiczne wspomnienie św. Łukasza jest doskonałą okazją, aby podziękować i złożyć wyrazy uznania wszystkim pracownikom Służby Zdrowia. Drodzy lekarze, pielęgniarki, położne, rehabilitanci, terapeuci, psychologowie, logopedzi, kapelani szpitalni, opiekunowie medyczni, salowe, pracownicy administracyjni, wolontariusze oraz wszyscy, zaangażowani w pomoc chorym i potrzebującym, dziękujemy za Wasz trud.

czytaj więcej +

V. Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia

Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia za nami. W dniach od 24 do 30 września 2018 roku po raz piąty Samorząd Województwa Małopolskiego wraz z Gminą Miejską Kraków zaprosił Małopolan do czynnego uczestnictwa w święcie profilaktyki.

czytaj więcej +

Międzynarodowy Dzień Lekarza – 1 października

„Bez względu na to jaką czcionką pisane jest słowo Życie, jego wartość jest bezcenna, a potęga miłości ukrywa się w pokornym, skrytym służeniu drugiej osobie”.

Wielkie uznanie dla lekarzy za ich ciężką pracę na rzecz drugiego człowieka, za troskliwą i profesjonalną opiekę, za wiedzę, cierpliwość i życzliwość.

czytaj więcej +

Zapraszamy na Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia

W dniach od 24 do 30 września 2018 roku na terenie Województwa Małopolskiego odbywają się Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia. Jest to wspólna społeczna akcja profilaktyczna Województwa Małopolskiego oraz Gminy Miejskiej Kraków. W trakcie jej trwania placówki medyczne z Krakowa i wybranych miast Małopolski w ciągu jednego tygodnia otwierają swoje „drzwi” i oferują pacjentom nieodpłatnie badania profilaktyczne, wykłady edukacyjne i porady specjalistów medycznych.

czytaj więcej +

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry

Pin It on Pinterest