Aktualności

Co to jest kamica żółciowa?

Szybkie tempo rozwoju społeczeństwa to główna przyczyna powstawania chorób cywilizacyjnych, do których z pewnością możemy zaliczyć kamicę pęcherzyka żółciowego. Schorzenie to dotyczy już ok. 20% populacji ludzi dorosłych i jest najczęstszą chorobą jamy brzusznej.

czytaj więcej +

XXVII ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO 2019 r.

„Wzywam Was wszystkich, na różnych poziomach, do promowania kultury bezinteresowności i daru, niezbędnych do przezwyciężenia kultury zysku i odrzucenia” – napisał Ojciec Święty Franciszek w orędziu z okazji XXVII Światowego Dnia Chorego, którego przewodnią myślą są słowa z Ewangelii św. Mateusza: „Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie” (Mt 10,8).

czytaj więcej +

Hej Kolęda, Kolęda!

Zgodnie z wieloletnią, głęboko zakorzenioną polską tradycją 10 stycznia Ojciec Przeor, Bracia Bonifratrzy oraz Zespół Opieki Duszpasterskiej odwiedzili współpracowników oraz pacjentów naszego Szpitala.

czytaj więcej +

W radosnym oczekiwaniu..

„udali się tam z pośpiechem i znaleźli Maryję, Józefa i Niemowlę leżące w żłobie” /Łk 2,16/

czytaj więcej +

Informacja dla Pacjentów

Drodzy Pacjenci,
uprzejmie informujemy, iż w dniu 24.12.2018 r. oraz 31.12.2018 r. świadczenia w Poradni Chirurgii Ogólnej, Poradni Kardiologicznej, Poradni Geriatrycznej, Wojewódzkiej Poradni Chorób Naczyń będą udzielane do godziny 12:00.

czytaj więcej +

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry

Pin It on Pinterest