Aktualności

Koniec zapisów na bezpłatne konsultacje naczyniowe

Szanowni Pacjenci,

Uprzejmie informujemy, iż  limit miejsc na bezpłatne badania w kierunku chorób miażdżycowych w ramach Małopolskich Dni Profilaktyki i Zdrowia został wyczerpany.

czytaj więcej +

Małopolskie Dni Profilaktyki i Zdrowia 2019

Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Gminą Miejską Kraków, kolejny już raz organizuje Małopolskie Dni Profilaktyki i Zdrowia. Piąta edycja społecznej akcji profilaktycznej odbędzie się w dniach 23-29 września 2019 r.

czytaj więcej +

Krakowskie noce poświęcone świątyniom

12. edycja Nocy Cracovia Sacra to kolejna odsłona projektu pn. „Krakowskie Noce”, poświęcona m. in. klasztornym ogrodom i wirydarzom. Obiekty sakralne w tym biblioteki i skarbce, często niedostępne dla świeckich, w dniach 14 i 15 sierpnia zostały udostępnione zwiedzającym, można było również posłuchać o historii ogrodów klasztornych. Organizatorzy i w tym roku przygotowali bogaty program artystyczny, a wieczory upłynęły pod znakiem koncertów i pokazów plenerowych.

czytaj więcej +

Światowy Kongres Chirurgiczny w Krakowie

W dniach 11-15 sierpnia 2019 r. w Krakowskim Centrum Kongresowym ICE odbył się 48. Światowy Kongres Chirurgiczny, w którym udział wzięło Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii (International Society of Surgery) zaproszone przez Towarzystwo Chirurgów Polskich. Podczas wydarzenia lekarze z Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej zaprezentowali cztery prace naukowe oparte na badaniach przeprowadzonych w naszym Szpitalu.

czytaj więcej +

Kolonoskopia w programie badań przesiewowych raka jelita grubego

Szanowni Państwo,

Zapraszamy pacjentów w wieku 40-65 lat, na bezpłatne, bez skierowania badanie kolonoskopowe jelita grubego, finansowane przez Ministerstwo Zdrowia. Badania wykonywane są w naszej Pracowni Endoskopowej zlokalizowanej na terenie Szpitala.

czytaj więcej +

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry

Pin It on Pinterest