Aktualności

Nowy Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Zmieniać świat to znaczy zmieniać jego oblicze, a można to czynić przede wszystkim poprzez ratowanie ludzkiego życia i łagodzenie cierpienia. Bo czy jest jakaś piękniejsza misja niż pomoc potrzebującym? Czy jest jakieś zadanie postawione przed nami, którego realizacja może czynić więcej dobra?

czytaj więcej +

18 październik-liturgiczne wspomnienie Św. Łukasza

W dniu Świętego Łukasza Ewangelisty-patrona lekarzy, pragniemy złożyć wszystkim pracownikom Służby Zdrowia najserdeczniejsze życzenia, wielu sukcesów, nieustającej satysfakcji, powodzenia we wszystkich podjętych zamierzeniach.

czytaj więcej +

2. miejsce w rankingu najlepszych szpitali w Krakowie

Podążamy za oczekiwaniami naszych Pacjentów, wprowadzamy innowacje, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom medycznym, precyzyjnie dopasowujemy ofertę świadczeń, wykorzystując wieloletnie tradycje i doświadczenie, a dbałość o bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu.

czytaj więcej +

Publikacje naukowe naszych pracowników

W dzisiejszych czasach bezpieczne, nowoczesne i prężnie rozwijające się placówki medyczne to te, które mogą pochwalić się personelem stale podnoszącym swoje kwalifikacje. Zespół specjalistów pracujących w Szpitalu Bonifratrów w Krakowie to autorzy licznych prac naukowych, publikowanych w renomowanych czasopismach medycznych, a ich osiągnięcia naukowe mają znaczenie w skali międzynarodowej.

czytaj więcej +

Stawiamy na profilaktykę

Małopolskie Dni Profilaktyki i Zdrowia – największa akcja prozdrowotna odbyła się 23-29 września 2019 r. w czterdziestu placówkach w całej Małopolsce. Szpital Zakonu Bonifratrów jak co roku przygotował ofertę badań, tym razem, w kierunku profilaktyki miażdżycy.

czytaj więcej +

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry

Pin It on Pinterest