Aktualności

Zawieszenie udzielania świadczeń w zakresie Rehabilitacja Lecznicza

W oparciu o komunikat dla świadczeniodawców w sprawie zasad udzielania świadczeń opieki zdrowotnej wydany przez Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w dniu 15 marca b.r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w celu minimalizacji ryzyka transmisji jego infekcji, zarządzeniem Dyrektora Bonifraterskiego Centrum Rehabilitacji w Piaskach w terminie od 16 marca do 29 marca 2020 roku wprowadzone zostało czasowe zawieszenie udzielania świadczeń w rodzaju rehabilitacja lecznicza w poniższych zakresach:

czytaj więcej +

ZAKAZ ODWIEDZIN

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, wprowadzamy, do odwołania, zarządzeniem Dyrektora z dnia 11.03.2020 r. zakaz odwiedzin pacjentów hospitalizowanych w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Piaskach.

czytaj więcej +

OGRANICZENIE ODWIEDZIN

W związku z konieczności podjęcia działań prewencyjnych mających na celu uniknięcie zakażenia koronawirusem, w ramach profilaktyki, wprowadzone zostało, do odwołania, decyzją z dnia 05.03.2020 r. ograniczenie odwiedzin pacjentów hospitalizowanych w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Piaskach.

Więcej informacji w załączniku.

Ograniczenie Odwiedzin Informacja

czytaj więcej +

Odpust ku czci Św. Jana Bożego – Założyciela Zakonu Szpitalnego Bonifratrów

Bracia Bonifratrzy zapraszają na UROCZYSTĄ MSZĘ ŚWIĘTĄ ODPUSTOWĄ 

z okazji obchodów wspomnienia  Św. JANA BOŻEGO, założyciela Zakonu Szpitalnego Bonifratrów, która odprawiona zostanie

dnia 9 MARCA(poniedziałek)

o godz. 12:30.

Kościół p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Piaski – Marysin

czytaj więcej +

XI Bonifraterskie Spotkania z Rehabilitacją

Bonifraterskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. oraz Konwent Bonifratrów p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piaskach serdecznie zaprasza na kolejną konferencję z cyklu Bonifraterskie Spotkania z Rehabilitacją.

Konferencja odbędzie się w dniu 13.05.2020 r. w Bonifraterskim Centrum Rehabilitacji p.w. Św. Benedykta Menni w Piaskach, Os. Marysin 1, 63-820 Piaski.

czytaj więcej +

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry