Aktualności

Odpust ku czci Św. Jana Bożego – założyciela Zakonu Szpitalnego Bonifratrów

Bracia Bonifratrzy zapraszają na UROCZYSTĄ MSZĘ ŚWIĘTĄ ODPUSTOWĄ 

z okazji obchodów wspomnienia  Św. JANA BOŻEGO, założyciela Zakonu Szpitalnego Bonifratrów

8 MARCA (piątek),

Msza św. godz. 11:30.

czytaj więcej +

X Bonifraterskie Spotkania z Rehabilitacją

Bonifraterskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. oraz Konwent Bonifratrów p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piaskach serdecznie zaprasza na kolejną konferencję z cyklu Bonifraterskie Spotkania z Rehabilitacją. Konferencja odbędzie się w dniu 17.10.2018 r. w Bonifraterskim Centrum Rehabilitacji p.w. Św. Benedykta Menni w Piaskach, Os. Marysin 1, 63-820 Piaski.

czytaj więcej +

Msza Św. Odpustowa w Marysinie

Przeor Konwentu Bonifratrów serdecznie zaprasza na Mszę Św. Odpustową ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, która zostanie odprawiona dnia 8 czerwca 2018 r. (piątek) o godz. 17:00 w Kościele Klasztornym Bonifratrów w Marysinie.

 

Szczegóły Uroczystości w załączniku.

Msza Odpustowa_Zaproszenie

 

czytaj więcej +

Przetwarzanie danych osobowych Pacjenta – informacja

Poniżej zamieszczamy informację na temat przetwarzania danych osobowych Pacjentów Bonifraterskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Informacja została zamieszczona również w zakładce „Dla Pacjenta”.

Klauzula informacyjna przetwarzania danych osobowych Pacjenta przez Bonifraterskie Centrum Zdrowia sp. z o.o.

 

czytaj więcej +

Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”

26.03.2018 r. podczas uroczystej gali pracownicy Bonifraterskiego Centrum Rehabilitacji pw. św. Benedykta Menni w Piaskach otrzymali certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”.

Komisja ekspercka złożona z naukowców i audytorów systemów jakości jest zgodna w ocenie, że Bonifraterskie Centrum Rehabilitacji w pełni zasługuje na przyznanie lauru „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” w ramach IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej organizowanej przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości.

czytaj więcej +

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry