We wtorek, 23 czerwca 2026 roku, ksiądz biskup Piotr Jarecki odwiedził bonifraterski kościół rektorski pw. św. Jana Bożego i Andrzeja Apostoła w Warszawie. Wizyta w naszej świątyni odbyła się przy okazji wizytacji kanonicznej w sąsiedniej parafii pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
Komitet ds. Szkoły Szpitalnictwa
Przewodniczący: Pan mgr Grzegorz Waberski – Warszawa
Członkowie:
- Br. mgr Albert Ch. Dorociak, OH – Kraków
- Pani mgr Jolanta Kłusek – Cieszyn
Zachęcamy do lektury pierwszego z cyklu artykułów opracowanych przez Grzegorza Waberskiego, które ukażą się drukiem w kolejnych numerach kwartalnika Bonifratrzy w służbie chorym w 2025 r. „Szkoła Szpitalnictwa na osi czasu”.













