Dom Geriatryczno-Rehabilitacyjny – Warszawa

Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

<strong>Pielęgniarka</strong>

Bonifraterskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Oddział w Warszawie to specjalistyczne gabinety lekarskie wraz z zapleczem diagnostycznym.

Łączymy nowoczesną medycynę z 400-letnią tradycją Bonifratrów.

PIELĘGNIARKA

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Sapieżyńska 3

Bonifraterskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Oddział w Warszawie zatrudni pielęgniarkę do pracyDomu Seniora.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku pielęgniarki należy:

  • Praca w zespole pielęgnacyjno-opiekuńczym sprawującym opiekę nad osobami starszymi
    o zróżnicowanym stopniu sprawności
  • Kompleksowa opieka pielęgniarska całodobowa
  • Realizowanie procedur pielęgnacyjnych, diagnostyczno-leczniczych i opiekuńczych
    na rzecz osób przebywających w ośrodku

  • Pomoc w czynnościach pielęgnacyjno-opiekuńczych
  • Troska o bezpieczeństwo podopiecznych

Wymagania:

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
  • Sumienność, empatia, wrażliwość i rozumienie potrzeb osób starszych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowa zlecenia
  • Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji (5.000-5.500 zł brutto miesięcznie)
  • Dyżury; od godz. 7:00 do 19:00 lub od godz. 19:00 do 7:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail; rekrutacja@bonifratrzy.warszawa.pl Informacje tel. (22) 390 33 38 lub 570 968 954.

Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku przez Bonifraterskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Oddział w Warszawie z siedzibą w Warszawie 00-215, przy
ul. Sapieżyńskiej 3, zawartych w CV, na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r – Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”

Osoby zainteresowane udziałem wyłącznie w obecnym procesie rekrutacyjnym prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Oddział w Warszawie z siedzibą w Warszawie 00-215, przy ul. Sapieżyńskiej 3, zawartych w CV, na potrzeby obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r – Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”

<strong>Opiekun/Opiekunka osób starszych</strong>

OPIEKUN/OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH

Bonifraterskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Oddział w Warszawie zatrudni opiekunki/opiekunów osób starszych do pracyDomu Seniora.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Opiekuna Osoby Starszej należy:

  • Praca w zespole pielęgnacyjno-opiekuńczym sprawującym opiekę nad osobami starszymi o zróżnicowanym stopniu sprawności
  • Kompleksowa opieka całodobowa
  • Podawanie posiłków podopiecznym, utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • Rozumienie potrzeb osób starszych, sumienność, empatia, wrażliwość
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

Posiadanie dyplomu opiekuna będzie dodatkowym atutem kandydata.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji (3.800-4.600 zł brutto miesięcznie)
  • Dodatek za pracę w niedziele i święta oraz noce, premie uznaniowe
  • Pracę zmianową w równoważnym systemie czasu pracy we wszystkie dni tygodnia:
    od godz. 7:00 do 19:00 lub od godz. 19:00 do 7:00
  • Wdrożenie w zakres obowiązków.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

rekrutacja@bonifratrzy.warszawa.pl

Informacje telefoniczne (22) 390 33 38 lub 570 968 954