Miodobranie-Miodogranie 2025
Cóż to był za dzień! Dzisiaj na naszych zielonych terenach odbyła się wspaniała integracyjna impreza pn. Miodobranie-Miodogranie w Konarach!
Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom z niepełnosprawnościami oraz ich opiekunom za przybycie! To dzięki Waszej obecności ten dzień był tak wspaniały! Wasze zaangażowanie oraz udział w: warsztatach edukacyjnych, konkursie na „odlotowy kostium pszczoły”, zabawach, biesiadzie oraz koncercie Kapela Góralska Ciupaga daje nam energię do dalszego działania!
Miodobranie-Miodogranie został zrealizowany przy wsparciu finansowym PFRON – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Za co bardzo serdecznie dziękujemy!
Ponad to serdeczne podziękowania kierujemy do:
Ojca Franciszka Salezego Chmiela Prowincjała Zakonu św. Jana Bożego wraz ze wspólnotami Braci z całej Polski (Bonifratrzy)!
Pani Anety Bogackiej Karcz Dyrektor PFRON Oddział Małopolski wraz ze współpracownikami
Pani Elżbieta Burtan- Starosty Powiatu Krakowskiego wraz ze współpracownikami
Panów Grzegorza Stokłosy oraz Grzegorz Nędza – Radny Powiatu Krakowskiego
Pani Katarzyny Gumuli Zastępcy Dyrektora Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie
Pana Jerzy Przeworski Wójt Gminy Mogilany– Wójta Gminy Mogilany, Pani Renaty Popławskiej- Jędryka – Zastępcy Wójta Gminy, Radnych Gmina Mogilany w osobach Pani Agnieszki Budek Bartosz, Moniki Bały, Beaty Bobek, Andrzeja Gębczyńskiego, Adriana Sikory, Pawła Wilińskiego oraz współpracowników
Panu Grzegorzowi Malikowi oraz całej Ochotnicza Straż Pożarna w Konarach! Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć!
Policjantom z Komisariatu w Świątnikach Górnych!
Przedstawicielkom Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mogilanach
Przedstawicielom Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie.
Nieocenionym Produkty Bonifraterskie
Panu Sebastianowi Nowakowi Dyrektorowi Generalnemu Kurii Prowincjalnej Zakonu Bonifratrów!
Współpracownikom z bonifraterskich ośrodków z całej Polski!
Przedstawicielom Bonifraterskie Centrum Medyczne, w szczególności Panu Jackowi Gralińskiemu oraz Panu Stefanowi Świątkowskiemu wraz ze współpracownikami.
Wolontariuszom: młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Konarach oraz studentom Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
Kapela Góralska Ciupaga za wspaniały występ, porwanie do wspólnej zabawy i kontakt z publicznością! Jesteście wspaniali!
Dziękujemy naszym wspaniałym darczyńcom, przyjaciołom i sympatykom za obecność i codzienne wsparcie!
Wszystkim uczestnikom z niepełnosprawnościami wraz z opiekunami!
Nie może także zabraknąć podziękowań dla Podopiecznych i Pracowników Naszej Fundacji za zaangażowanie i organizację kolejnego już Miodobrania- Miodogrania!
I na koniec, bardzo ważne podziękowania kierujemy do Ojca Przeora Anzelma oraz wspólnoty Braci z Konar za nieocenioną pomoc i wsparcie! Dziękujemy, że jesteście z nami!
Do zobaczenia za rok!
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli:
Ojciec Franciszek Salezy Chmiel Prowincjał Zakonu Bonifratrów
Pan Krzysztof Jan Klęczar Wojewoda Małopolski
Pani Elżbieta Burtan Starosta Powiatu Krakowskiego
Pan Jerzy Przeworski Wójt Gminy Mogilany
Patronatem medialnym udzieliła telewizja TVP3 Kraków






































































































































































































































































































































































































































































