Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

OpisKontaktGaleria

W ramach Szpitala działa nowocześnie wyposażony, 6 łóżkowy Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii (OAiT). W Oddziale leczeni są Pacjenci po zabiegach operacyjnych planowych i ostrych
oraz Pacjenci w stanach bezpośredniego zagrożenia życia, wymagający intensywnego nadzoru i terapii.

Oddział wyposażony jest w sprzęt zapewniający najlepszy standard leczenia, a lekarze specjaliści w anestezjologii i intensywnej terapii oraz specjalistyczny zespół pielęgniarski, zapewniają właściwą opiekę nad ciężko chorymi Pacjentami.

Stanowiska intensywnego nadzoru  wyposażone są w respirator, pozwalający leczyć niewydolność oddechową, urządzenia monitorujące, umożliwiające pełne monitorowanie parametrów życiowych, a także niezbędną ilość pomp infuzyjnych do podawania leków. Każde z łóżek zaopatrzone jest w materac przeciwodleżynowy.

Dodatkowym atutem Oddziału jest całodobowy dostęp do pełnego zaplecza diagnostycznego znajdującego się na terenie Szpitala.

Doświadczony zespół lekarski i pielęgniarski w codziennej pracy wykonuje obowiązki związane z leczeniem Pacjentów, znieczulaniem chorych do zabiegów operacyjnych oraz terapią bólu. W salach operacyjnych specjaliści anestezjolodzy realizują szeroki zakres znieczuleń do zabiegów chirurgicznych.

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii ściśle współpracuje z pozostałymi Oddziałami Szpitala.

 

Informacje i kontakt: Budynek A szpitala, II piętro

Kierownik Oddziału: lek. Alina Jabłońska Fajfer
Pielęgniarka Oddziałowa: mgr Kinga Wąż

Dyżurka Lekarska: tel. 12 379 71 36
Pielęgniarka Oddziałowa: 12 379 73 70

 

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry

Pin It on Pinterest