Całodobowe Uslugi Medyczne

OpisGaleriaCennik
Informujemy,  że w naszym Szpitalu zostały uruchomione Całodobowe Usługi Medyczne, zapewniające długotrwałą, całodobową opiekę pielęgniarską, lekarską pacjentom po zakończonej hospitalizacji, którzy nie są jeszcze w stanie funkcjonować samodzielnie w warunkach domowych.
Całodobowe Usługi Medyczne Szpitala Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi  działają na zasadach komercyjnych (pełnopłatnych). Dysponuje 12 łóżkami w pokojach 1- i 2-osobowych, każdy z węzłem sanitarnym.

Pokoje wyposażone są w łóżka sterowane pilotem umożliwiające ułożenie chorego najbardziej wygodne i stosowne do stanu zdrowia oraz meble, które mają stwarzać namiastkę atmosfery domu. Pacjent objęty jest 24-godzinną opieką pielęgniarską oraz opieką lekarską, w tym konsultacjami specjalistycznymi, odpowiednimi do profilu istniejących oddziałów szpitalnych oraz możliwością diagnostyki laboratoryjno-zabiegowej bez konieczności transportu chorego do innego ośrodka. Ponadto zapewniamy indywidualne zajęcia z rehabilitantem. Pacjent ma również całodobowy dostęp do opieki duszpasterskiej.

W ramach CUM nie są przyjmowani pacjenci z chorobą nowotworową, chorobami psychicznymi, rozległymi odleżynami.

Szczegółowych informacji o warunkach pobytu i kwalifikacji można uzyskać pod numerem telefonu 42 685 51 27, 42 685 50 40 (pon.-pt. 8.00-15.30) oraz 881 474 877 (pon.-pt. 8.00-20.00).

Wszystkim zainteresowanym gwarantujemy profesjonalną opiekę oraz pomoc zgodnie z misją szpitala „Miłość zwycięża cierpienie”.

Galeria


Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry