Dyrektor Szpitala Elżbieta Błaszczyk przeszła na emeryturę

Prezes Zarządu i Dyrektor Szpitala Elżbieta Błaszczyk, po niespełna dwóch i pół roku kompetentnej oraz solidnej współpracy, przeszła na zasłużoną emeryturę.

– Bardzo dziękuję za wspólny, niezwykle cenny czas spędzony tutaj w Szpitalu. Życzę Państwu każdemu z osobna, szczerze i z całego serca, wszelkiej pomyślności i powodzenia w realizacji dalszych zamierzeń – pożegnała prezes Błaszczyk swoich pracowników i przyjaciół szpitala.
– Dzięki zespołowej – fantastycznej komunikacji, udało nam się zrobić naprawdę dużo. Jestem dumna, że mogłam z Państwem pracować – dodała ze wzruszeniem.

Symboliczne pożegnanie prezes Błaszczyk miało miejsce w dniu imienin nowego przeora łódzkiego zakonu – br. Krzysztofa Fronczaka OH. Z tej okazji ojciec Krzysztof otrzymał od zespołu serdeczne życzenia i bukiet białych róż.

___________________________
Emerytura to wyjątkowy czas, który możemy poświęcić sobie i bliskim. Życzymy Pani Elżbiecie Błaszczyk dużo zdrowia potrzebnego do spełniania marzeń i realizacji celów, oraz wielu pięknych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi.

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry