Praca

Praca_Kariera

Tworzymy zespół ludzi z pasją. W codziennej pracy naszym celem jest zapewnienie Pacjentom opieki medycznej o najwyższej jakości, w atmosferze spokoju, bezpieczeństwa i zaufania.
Na efekty pracuje każda komórka naszej organizacji.

Aktualne oferty pracy na stanowiska medyczne:

LEKARZ HEMATOLOG
Miejsce pracy: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
LEKARZ PSYCHIATRA
Miejsce pracy: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie i konsultacje w Oddziałach Szpitala
LEKARZ NEFROLOG
LEKARZ REUMATOLOG
LEKARZ do Poradni Ziołolecznictwa
Miejsce pracy: Poradnia Ziołolecznictwa
LEKARZ LARYNGOLOG
PIELĘGNIARKA OPERACYJNA

UMOWA O PRACĘ – pełny etat

Opis stanowiska:

  • przygotowanie sali operacyjnej do zabiegu operacyjnego
  • przygotowanie i weryfikowanie narzędzi i materiału niezbędnego do zabiegu operacyjnego
  • sprawdzanie liczby narzędzi i materiałów przed, w trakcie i po zakończeniu zabiegu
  • instrumentowanie do zabiegów operacyjnych
  • obsługa aparatury pomocniczej

Wymagania:

Obligatoryjnie

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • prawo wykonywania zawodu

Fakultatywnie

  • kursy kształcenia podyplomowego zgodne ze specyfiką oddziału
PIELĘGNIARKA

UMOWA O PRACĘ – pełen etat

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe pielęgniarskie lub średnie
  • umiejętność obsługi komputera

Fakultatywnie:

  • kursy kształcenia podyplomowego
  • inne dokumenty, w szczególności potwierdzające doświadczenie zawodowe i kwalifikacje kandydata

Do zadań ww. Pracownika będzie należało m.in.:

  • realizacja świadczeń w zakresie sprawowania wysokospecjalistycznej, całodobowej opieki pielęgniarskiej
  • współpraca z lekarzami w zakresie realizacji zleceń lekarskich
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej
  • współpraca z rodzinami pacjentów

Zainteresowanych prosimy o kontakt  bezpośredni, telefoniczny, lub e-mailowy:

Dział Kadr i Płac
Budynek C pok. nr
e-mail: rekrutacja@bonifratrzy.krakow.pl
tel. 12 37 97 184

Wymagane dokumenty:

  • CV
  •  List motywacyjny

W tytule e-maila proszę umieścić nazwę stanowiska zgodnie z aplikacją.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Dziękując za przesłane oferty informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.