Naprotechnologia

OpisNauka Modelu CreightonaKontakt

Natural Procreative Technology) czyli Wsparcie Naturalnej Prokreacji jest to nowa nauka w zakresie zdrowia reprodukcyjnego ukierunkowana na precyzyjną diagnostykę i leczenie metodami małoinwazyjnymi, bez stosowania środków i metod niszczących naturalne mechanizmy rozrodczości. Wykorzystuje dokładne obserwacje cyklu płodności u kobiety i specjalistyczną wiedzę medyczną z dziedzin takich jak endokrynologia i chirurgia ginekologiczna.

Twórcą Naprotechnology (Natural Procreactive Technology – Technologia Naturalnej Prokreacji )jest Thomas W. Hilgers profesor Wydziału Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej w stanie Nebraska, USA.

Naprotechnology jest wysoce skuteczna m.in. w:

problemach z płodnością endometriozie nawykowych poronieniach zespole napięcia przedmiesiączkowego depresjach poporodowych nawracających torbielach jajnikowych
i wielu innych zaburzeniach w sferze zdrowia ginekologicznego kobiety

U par z problemami z płodnością metoda ta kładzie nacisk na ustalenie przyczyn niepłodności i ich usunięcie, tak aby umożliwić naturalne poczęcie. Pacjentki obserwują objawy płodności zgodnie z Modelem Creightona. Następnie lekarz zleca wykonywanie dodatkowych badań (m.in. poziomy hormonów i specjalistyczne badania USG) i na tej podstawie zostaje opracowany plan leczenia pary.
Naprotechnology zajmuje się również leczeniem niepłodności męskiej, np. wynikającej z obniżenia jakości nasienia.

Serdecznie zapraszamy pary mające problemy z płodnością oraz pary chcące korzystań z Naturalnych Metod Planowania Rodziny wg Modelu Creightona na bezpłatne Sesje Wprowadzające. Jest to prezentacja multimedialna w czasie której omawiane są podstawowe założenia programu.

Spotkania odbywać się będą w dniach:

– 23 kwiecień 2019, godz. 17.00

– 13 maj 2019, godz. 17.00

– 10 czerwiec 2019, godz. 17.00

 

Po Sesji Wprowadzającej osoby, które zdecydują się skorzystać z programu mogą zapisać się na spotkania indywidualne z instruktorem, nabyć książki oraz karty obserwacji cyklu.  Spotkania odbywać się będą o godzinie 17.00 w Sali Konferencyjnej  (III piętro) Szpitala Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach ul. Ks. L. Markiefki 87, 40-211 Katowice

Spotkania indywidualne  prowadzone są w terminach uzgodnionych z pacjentami.

Spotkania prowadzi instruktor Modelu Creightona położna Joanna Golonka (tel. 519-512-991)
Prosimy o telefoniczne potwierdzenie chęci wzięcia udziału w Sesji Wprowadzającej.

Instruktor Modelu Creightona
położna Joanna Golonka

telefon: 519 512 991

 

 

 

Znajdziesz nas taże tutaj:

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry