Aktualności

Orędzie Papieża Franciszka na XXVIII Światowy Dzień Chorego

„Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11,28) to główny temat orędzia papieża Franciszka na tegoroczny Światowy Dzień Chorego. Jego prezentacja odbyła się dzisiaj w @Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach Orędzie zaprezentowali Ks. Abp dr Wiktor Skworc – Metropolita Katowicki, Ks. dr Marcin Niesporek – kapelan hospicjum diecezjalny duszpasterz Służby Zdrowia, Dr n. med. Elżbieta Kortyczko – specjalista pediatrii, neonatolog Prezes Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich oraz Pani Anna Stolorz z Apostolstwa Chorych a całość poprowadził ks. dr Wojciech Bartoszek, krajowy duszpasterz Apostolstwa Chorych. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

czytaj więcej +

Podaruj 1% Podatku Naszemu Szpitalowi

Rozliczając swój PIT możesz wspomóc najbardziej potrzebujących dzięki przekazaniu 1% podatku.

czytaj więcej +

Koncert Zespołu Albo i Nie

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, a zwłaszcza rodziców wraz z dziećmi, które przystąpiły do konkursu na wykonanie stroika świątecznego, na koncert kolęd zespołu „Albo i Nie”, który odbędzie się w dniu 08.01.2020 r. w o godz. 17.00 w Kaplicy Szpitala Bonifratrów.
Podczas koncertu laureatom konkursu zostaną wręczone nagrody.
Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej +

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan.
Ewangelia wg św. Łukasza 2, 10-1 l

czytaj więcej +

Wszczepienie innowacyjnego implantu już w Naszym Szpitalu

Lekarze z Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej naszego Szpitala wykonali zabieg połowiczej endoprotezoplastyki krótkotrzpieniowej stawu ramiennego u 35 letniego pacjenta z zastosowaniem pierwszy raz w Polsce innowacyjnego implantu Global Icon dedykowanego dla leczenia choroby zwyrodnieniowej u młodych chorych bez osteoporozy.

czytaj więcej +

Znajdziesz nas taże tutaj:

Copyright 2018 - Bonifratrzy - Zakon Szpitalny św. Jana Bożego

realizacja: velummarketing.pl
do góry